Connect with us

MMORPG

World of Warcraft Shadowlands Çıkış Tarihi Ertelendi

World of Warcraft Shadowlands Çıkış Tarihi Ertelendi

Published

on

World of Warcraft Shadowlands Çıkış Tarihi

World of Warcraft Shadowlands Çıkış Tarihi Ertelendi

Blizzard, World of Warcraft’ın en son genişletmesi olan Shadowlands’ın bu yılın ilerleyen tarihlerine ertelendiğini bir blog yazısından duyurdu ve bu blog yazısında açıklanan yeni bir çıkış tarihi yok.

Ekip, son birkaç ay içinde önemli ilerleme kaydettiklerini ve bölgelerin, seviye yükseltme deneyiminin ve hikayenin oyuncularla paylaşmaya

neredeyse hazır oldukları bir noktada olduğunu yazıyor.

Ancak, daha fazla cilaya ihtiyaçları olduğunu söylerek Shadowlands geniştletmesinin çıkış tarihinin ertlendiğini duyurdular.

Yayınlanan blog yazısının bir kısmı şu şekilde

“Ancak, her şey bir araya gelmeye başladıkça ve geri bildiriminizi dinlediğimiz ve geliştirdiğimiz için, ek cilalama için biraz daha zamana ihtiyacımız olduğu ve bazı birbirine bağlı parçaları dengelemek ve yinelemek için—özellikle de oyun sonu ile ilgili olanlar.

Shadowlands, henüz yarattığımız en karmaşık uzantılardan biridir ve büyük ilerleme kaydetmemize rağmen, oyunun sonunu ayarlama zorluğu, ekibin evden çalışmak zorunda kalmasıyla daha da kötüleşti.

Blizzard’ın kaliteye olan bağlılığı var. Shadowlands’ın özel bir şey olacağına inanıyoruz ve birçoğunuzdan aynı şeyi duyduk. Shadowlands’ın tam potansiyeline ulaşmasını sağlamak için bu ekstra zamana ihtiyacımız var.”

 

World of Warcraft Shadowlands genişletmesi ile alakalı haberleri takip etmek için bildirimlerinizi açabilir ve MMORPG haberleri kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

 

KAYNAK

Okumaya Devam Et
İlanlar
Yorum Yap

Cevaplayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir