Connect with us

Yeni Çıkacak Oyunlar

Watch Dogs: Legion

Watch Dogs: Legion Çıkış Tarihi Hakkında Detaylar

Published

on

Watch Dogs: Legion Ubisoft Toronto tarafından geliştirilen ve yayıncılığı Ubisoftun üstlendiği tasarımcı olarak Clint Hocking‘in yer aldığı Aksiyon-Macera türünde bir oyundur.

Oyun, açık dünya olarak tasarlanmış olup Londra’nın kurgusal bir temsili şehrinde yer almaktadır ve üçüncü şahıs nişancı (TPS) olarak oynanmaktadır.

Ubisoft,ilk dijital konferansı olan Ubisoft Forward’da oyunun 29 Ekim 2020 tarihinde PlayStation 5, Xbox Series X, PlayStation 4, Xbox One, Stadia, Microsoft Windows PC platformunda Epic Games ve Uplay üzerinden çıkış yapacağını duyurdu.

Ubisoft oyununlarının kronik bir hastalığı olan oyunların birbirini tekrar etmesi ve oyunculara farklı bir deneyim sunamaması hastalığı umarım bu oyun için geçerli olmaz.

Oyun tasarım yönetmeni Kent Hudson ile yapılan röportaj oyunun beş farklı hikaye konusunu olacağını ve bu hikayelerin birbiriyle bağlantılı olacağını söyledi.

Oyunda yeni bir özellik olan “Play as Anyone” (Dilediğin kişiyle oyna) özelliğiyle oyuncular Londra sakinlerini direniş üyeleri olarak seçebiliyor ve bu seçilen üyelerin herbiri farklı kişilik ve arkaplana sahip.Bu özellik sayesinde oynanış olarak kendini tekrarlamaz ise biz oyunculara güzel bir deneyim sunabilir.

Sinematik Fragman

 

Oynanış Videosu

 

Watch Dogs: Legion Paket İçerikleri

Watch Dogs: Legion Ubisoft ve Epic Store üzerinden üç farklı paket olarak satışa sunuldu.

Watch Dogs: Legion Standart Edition
Ana Oyun

Gold Edition
Gold Edition’da sezon kartı bulunuyor: iki yeni bölümden oluşan bir genişletme paketi, ekstra görevler, dört efsanevi karakter.

Ultimate Edition

  • Her biri kendine özgü yeteneklere ve görünüme sahip üç eşsiz karakterin de yer aldığı The Urban Jungle Paketi
  • İlave üç maske
  • Dört haftalık VIP statüsü

 

Yeni çıkacak oyunlar hakkında daha fazla bilgi edinmek için Yeni Çıkacak Oyunlar adlı kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

 

 

Okumaya Devam Et
İlanlar
Yorum Yap

Cevaplayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir