Connect with us

GENEL

Ücretsiz Oyunlar (14/09/2020)

Published

on

Ücretsiz Oyunlar

GriJeton ekibi tarafından derlenen  ve her hafta Pazartesi yayınlanıcak olan Ücretsiz Oyunlar serisinin ilk haftasında üç oyun bizlerle beraber.

Where the Water Tastes Like Wine

Where the Water Tastes Like Wine, Dim Bulb Games ve Serenity Forge tarafından geliştirilen ve Good Shepherd Entertainment tarafından yayınlanan bir macera oyunudur.
Epic Games Store’da fiyatı 31.00 TL olan oyuna 17/09/2020 Tarihine kadar ücretsiz bir şekilde ulaşabilirsiniz.Oyunu indirmek için buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

 

 

RailWay Empire

“Tycoon Game” diye tabir edilen bir türde olan oyun RailWay Empire tren yolu inşa ederek ve bu ağı genişleterek taşımacılık yapababileceğiniz türde bir oyun.
Orjinal fiyatı 109.00 TL olan oyun şuan Epic Games Store’da 17/09/2020 Tarihine kadar ücretsiz.Oyunu indirmek için buraya tıklayabilirsiniz

 

 

Mr. Prepper: Prologue

Mr. Prepper: Prologue, Mr. Prepper oyununun ücretsiz bağımsız bir sürümüdür ve hikayenin önemli bir bölümünü içerir.Yer altı sığınağı inşa ederek hayatma kalmaya çalıştığınız türde bir oyun.
Oyuna Steam üzerinden ücretsiz bir şekilde sahip olabilirsiniz.Oyunu indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.

 

 

 

Ücretsiz Oyunlar serisini ve güncel olarak oyun haberlerini takip etmek isterseniz bildirimleri açabilir ve GENEL haber kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Okumaya Devam Et
İlanlar
Yorum Yap

Cevaplayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir