Connect with us

Yeni Çıkacak Oyunlar

Scarlet Nexus Yeni Nesil Anime Oyunu

Scarlet Nexus geliştiriciliğini ve yayıncılığını Bandai Namco’nun üstlendiği yeni nesil Aksiyon-Rol Yapma türünde anime oyunudur.

Published

on

Scarlet Nexus

Scarlet Nexus geliştiriciliğini ve yayıncılığını Bandai Namco‘nun üstlendiği yeni nesil Aksiyon-Rol Yapma türünde anime oyunudur.

Scarlet Nexus ÇIKIŞ TARİHİ

Scarlet Nexus‘un çıkış tarihi şu anda tam bilinmiyor ancak muhtemelen 2021 olduğunu varsayabiliriz.

Oyunu ön sipariş şeklinde almaya çalıştığınızda çıkış tarihi “31 Aralık 2021 ” olarak gösteriliyor.

Scarlet Nexus’un Fragmanı oyunu “yakında “olarak tanımlıyor, bu da oyunun henüz geliştirme aşamasında olduğunun bir göstergesi.

ÇIKIŞ YAPACAĞI PLATFORMLAR

PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X ve PC platformlarında satışa sunulacak.

OYUN HİKAYESİ

Scarlet Nexus, bilim adamlarının insanlara psikokinetik yetenekler vermek için bir yöntem keşfettikleri ve enerjiden nesnelere kadar zihinleriyle her türlü şeyi kontrol etmelerini sağlayan uzak bir gelecekte gerçekleşiyor.

İnsanlık gökyüzünden gelen “Diğerleri” olarak bilinen mutantların istilasıyla karşı karşıya kalır.

İstilaya yanıt olarak “Other Suppression Force” verilen bir grup kurulur. Grup psikokinetik yeteneklerine sahip olan insanlar ile doludur.

Oyunu OSF(Other Suppression Force) acemisi olan “Yuito Sumeragi” karakteriyle oynayacağız.

Scarlet Nexus DETAYLARI

Oyun yöneticisi Kenji Anabuki’nin söylediklerine göre

“Bir geliştirici olarak kökenlerim RPG türünde olduğu için deneyimli ve kendinden emin olduğum unsurları uyguladığımdan emin olmak istedim. Bu şekilde hikayenim, karakter özelleştirmesinin, karakterler arasındaki iletişimin ve benzerlerinin tadını çıkarmayı bekleyebilirsiniz,”

Buna ek olarak Anabuki, oyunun kahramanı Yuito Sumeragi’nin psikokinezini savaş dışında da uygulamaya koyması gereken keşif unsurlarını da içereceğini açıklıyor. Tüm bunlar Scarlet Nexus’un savaş sisteminin hızlı tempolu gerçek zamanlı aksiyon olduğu gerçeğini değiştirmicektir ancak Anabuki, Aksiyon oyunları oynamaya alışkın olmayan oyuncuların bile oyunun tadını çıkarabilmesi için dengeli bir savaş sisteminin olduğunu belirtmektedir.

Kendi partinizi tamamen özelleştiremezsiniz, ancak hangi parti üyeleri hakkında daha fazla bilgi edinmek istediğinize karar verebilirsiniz. Bu karakterlerle iletişim kurarak, Yuito Sumeragi’nin “beyin bağlantısı”adı verilen bir sistem aracılığıyla da kullanabileceği yeni yetenekler kazanırken arka hikayelerini öğrenebilirsiniz.

Psiko-kinetik yetenekleri kullanarak, çevrenizdeki dünya en büyük silahınız olur. Saldırı kombinasyonlarınızı oluşturmak ve düşmanlarınızı yok etmek için çevrenizin parçalarını kaldırabilir, kırıbilir ve atabilirsiniz.

Oynanış Videosu

 

 

 

 

Yeni çıkış yapacak oyunlar için Yeni Çıkacak Oyunlar kategorimizi ziyaret edebilir ve içeriklerden anında haberdar olmak için bildirimlerinizi açabilirsiniz.

Okumaya Devam Et
İlanlar
Yorum Yap

Cevaplayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir