Connect with us

GENEL

PS4 ve PS5 İçin Yeni Playstation Mobil Uygulaması Çıktı

Playstation Mobil Uygulama Detayları

Published

on

Playstation Mobil Uygulama

Playstation Mobil Uygulama Detayları

PS uygulaması iOS (12.2 veya üstü) ve Android (6.0 veya üstü) mobil cihazlardaki güncellemeler aracılığıyla küresel olarak kullanıma sunulacak.

PS uygulaması, sesli sohbet, yerel PS Store entegrasyonu ve tamamen yeni bir tasarımda sunulan daha yumuşak bir deneyim gibi yeni özellikler mevcut.

 

  • Güncellenmiş kullanıcı arayüzü: Fark edeceğiniz ilk şey, yeniden tasarlanan PS uygulamasının şık yeni kullanıcı arayüzüdür. Yeni ana ekran, arkadaşlarınızın ne oynadığını hızlı bir şekilde görmenizi ve kupa listeniz de dahil olmak üzere son oynanan oyunlarınızla ilgili ayrıntılara erişmenizi sağlar.

 

  • Mesaj entegrasyonu: Birleşik bir deneyim için, PS mesajları uygulama özelliği artık güncellenmiş PS uygulamasına entegre edilecek, böylece arkadaşlarınıza tek bir yerde sorunsuz bir şekilde mesaj gönderebilirsiniz. Bu entegrasyonun bir parçası olarak, PS mesajları artık bağımsız bir uygulama olarak mevcut olmayacak. PS mesajlarındaki mevcut mesajlarınız ve iş parçacıklarınız güncellenmiş PS uygulamasına aktarılacaktır.
  • Sesli Sohbet ve parti grupları: Artık PS uygulamasından parti grupları oluşturabilir ve cep telefonunuz aracılığıyla 15 arkadaşınızla sesli sohbet edebilirsiniz.
  • Yerel olarak entegre PlayStation Store ve uzaktan indirmeler: Yeni yerel PS Store deneyimi, oyunları ve eklentileri doğrudan PS4 ve PS5’İNİZE uzaktan indirme yeteneği ile hızlı ve sorunsuz alışveriş ve indirme özelliği sağlar

 

  • PS5 için yeni özellikler:  PS5 geldiğinde, oyunları uzaktan başlatabilir, oyun indirirken yeterli alanınız yoksa konsoldaki depolama alanını yönetebilir ve doğrudan PS uygulamasından PS5’E hızlı bir şekilde giriş yapabilirsiniz.

 

  • En son PlayStation haberleri: Keşfet sekmesi, PlayStation dünyasıyla güncel kalmanıza yardımcı olmak için oyun geliştiricilerinden ve PS Blog içeriğinden resmi Haberleri ortaya çıkarır.

KAYNAK

 

Playstation Mobil Uygulama gibi tarz içerikler için GENEL haber kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

 

Okumaya Devam Et
İlanlar
Yorum Yap

Cevaplayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir