Connect with us

FPS - TPS

OUTRIDERS Detayları

OUTRIDERS Detayları ve Oynanış Hakkında Bilgilendirme

Published

on

outriders detayları

OUTRIDERS Detayları

Outriders, People Can Fly firması tarafından geliştirilen ve Square Enix tarafından yayınlanan yeni bir üçüncü şahıs nişancı oyunudur. Microsoft Windows, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X için 2020’nin sonlarında piyasaya sürülecek.

Square Enix, oyunu ilk kez E3 2019’da sinematik bir fragmanla duyurdu.

Oyun Gears of War, judgment ve Bulletstorm oyunlarını yapan şirket olan People Can Fly tarafından geliştiriliyor.

Oyunla ilgili detaylar 2019’da yetersizdi, sadece aJune basın bülteni, Outriders’ın karanlık ve umutsuz bir evrende üç oyuncuya kadar oynanabilen co-op üçüncü şahıs bir nişancı oyunu olacağını söyledi.

Neyse ki Şubat ayında bir basın etkinliğinden sonra oyun hakkında çok daha fazla şey ortaya çıktı.

OUTRIDERS Detayları şu şekilde;

OUTRIDERS NE ZAMAN ÇIKIŞ YAPICAK ?

Square Enix başlangıçta Outriders’ın 2020 yazında piyasaya sürüleceğini söyledi ancak oyun Şubat ayında yeniden ortaya çıktığında bu çıkış tarihi ileri çekildi. Şimdi  2020 sonralarında piyasaya sürüleceği söylendi. Bu yüzden Ekim ve Aralık ayları arasında bir yerde çıkış yapması pek mümkün.(Oyunun çıkış tarihi 2 Şubat 2021 Tarihine ertelendi)

OUTRIDERS HANGİ KONSOLLARDA PİYASAYA SÜRÜLECEK ?

Outriders, Haziran 2019’da PlayStation 4, Xbox One ve PC için duyuruldu. Ancak Şubat 2020’de oyunun PS5 ve Xbox Series X için de piyasaya sürüleceğini öğrendik.

Outriders bütün plaformlarda Google Stadia hariç  eş zamanlı olarak çıkış yapıcak.

12 Temmuz 2020’de Stadia Connect sırasında Square Enix, Outriders’ın Final Fantasy XV gibi Google Stadia’ya geleceğini doğruladı.

Diğer sürümlerin piyasaya sürülmesinden birkaç ay sonra 2021’de oyun Google Stadia platformunda piyasaya sürülecek.

OUTRIDERS OYNANIŞ

Outriders, hem tek başına hem de üç oyuncudan oluşan bir grupta oynanabilen üçüncü şahıs bir nişancı oyunudur (TPS). Geliştiriciler silahların çok gerçekçi olacağını ve oyun içerisinde sürekli olarak geliştirilebilir olacağını dile getirdi.

Ayrıca oyuncuları oyunun içerisine daha fazla çekebilmek için oyunun içerisine birçok RPG öğesi eklenmiş.

Oyuncular karakterlerinin görünümünü özelleştirebilecekler ve dört farklı sınıf arasında seçim yapabilecekler. Şimdiye kadar ortaya çıkan üç sınıf: Trickster, Pyromancer ve Devastator.

Trickster: bilinen üç sınıf arasında  en çevik olanı ve ışınlanma ve zaman bükme becerilerilerine sahip.

Pyromancer: Bu sınıfta çeşitli debuff’lar mevcut ve etki alanı yüksek patlamaları kontrol eden güçlü bir savaşçı olarak tanıtıldı.

Devastator: Oyunlarda tank diye tabir ettiğimiz bu sınıf ağır vuruyor ve ağır hareket ediyor ama aynı zamanda taşıdığı zırh ile kendini ve takım arkadaşlarını korumak için çeşitli yeteneklere sahip.

 

 

 

KAYNAK

 

FPS – TPS Türü oyunlar ile alakalı haberlerimizi takip etmek için bildirimlerinizi açabilir ve FPS  – TPS kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

 

Okumaya Devam Et
İlanlar
Yorum Yap

Cevaplayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir