Connect with us

Yeni Çıkacak Oyunlar

Need For Speed Hot Pursuit Remastered Kasımda Geliyor

Need For Speed Hot Pursuit Remastered Kasımda Geliyor

Published

on

NEED FOR SPEED HOT PURSUIT REMASTERED

2010 yılında piyasaya çıkmış Need For Speed Hot Pursuit, Criterion Games’deki speed demons tarafından yapılan yarış oyunudur.

Gelecek ay oyun remastered olarak geri dönüyor, 6 Kasım’da PlayStation 4, Xbox One ve PC’ye gelişmiş görseller ve çapraz platform eşleştirme sistemi ile geri geliyor.

2010 yılında çıkış yapmış Hot Pursuit, 1998’in Need For Speed III: Hot Pursuit ile karıştırılmamalıdır.

Tüm ana DLC’ler remastered versiyonuna dahildir.(SCPD Rebel Racer Pack, Super Sports Pack, Armed & Dangerous Pack, Lamborghini Untamed Pack, and Porsche Unleashed Pack)

Güçlendirilmiş görsellerin yanı sıra, oyun ayrıca gelişmiş bir fotoğraf modu, yeni başarılar ve EA’nin oyunu biraz daha eğlenceli hale getireceğini söylediği bazı yaşam kalitesi iyileştirmelerini de içeriyor.

"<yoastmark

 

Remaster PC’de 4K 60 oyununu destekleyecek ve Xbox One X ve PlayStation Pro, 4k30 veya 1080P60 çözünürlüğünü destekleyecektir. Temel Xbox One ve PlayStation 4 konsolları 1080P30’DA çalışacak, ayrıca sabitlenmiş modda (720p30 undocked) geçiş yapacak. Daha fazla bilgi, EA’nin oyun hakkındaki resmi blog yazısında mevcuttur.

 

 

Bu tarz içeriklerden anında haberdar olmak için bildirimlerinizi açabilir ve Yeni Çıkacak Oyunlar kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Okumaya Devam Et
İlanlar
Yorum Yap

Cevaplayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir