Connect with us

GENEL

NBA 2K21 The City Yeni Oyun Modu

NBA 2K21 The City Yeni Oyun Modu

Published

on

NBA 2K21 The City

NBA 2K21 The City

Fotogerçekçi grafikler ve yeni WNBA modu arasında, basketbol taraftarları NBA 2k21’in PlayStation 5 ve Xbox Serisi x/S sürümleri söz konusu olduğunda sabırsızlıkla bekleyecek çok şey var. Ayrıca, genişletilmiş bir çevrimiçi dünya merkezi olan The City’yi yeni nesil özel özellikler listesine ekleyebilirsiniz.

 

 

Şehir, son birkaç yıldır franchise’ın ayırt edici özelliği olan mahalle oyun moduna dayanıyor.

Visual Concepts serisinin geliştiricisi, aslında bir MMORPG gibi görünen bir şey yaratıyor. Şehri ilk ziyaret ettiğinizde, “Rookieville ” de başlayacaksınız.

Tam olarak neye benzediği konusunda tam fikir sahibi olmasakda çevrimiçi dünyanın geri kalanı size açılmadan önce birkaç görevi tamamlamanız gereken bir eğitim alanı var.

Rookieville’den çıktıktan sonra, katılmak için dört üyelikten birini seçeceksiniz: Kuzey, Güney, Doğu ve Batı. Her  şehrin farklı bir bölgesini evleri var ve kendi Belediye Başkanına sahiptir.

 

Görsel Kavramlar, oyunun ilk Belediye başkanlarını NBA2K topluluğundan ilk dönem için seçecek. Daha sonra, her bir üyelik, geçen hafta seçimlerinizi doldurmamanız durumunda, oyun içi bir anket yoluyla temsilcisine oy verecektir.

Her dönem altı hafta sürer ve bir belediye başkanı olarak, bölgenizin görsel kimliğini tanımlama gücüne sahip olacaksınız.

Visual concepts belediye başkanları İlişkisi onların üniforma özelleştirmek için, ve daha fazla tasarımlar sağlayacaktır.

Merkezi keşfederken, bazı binaların yanına bağlı basketbol çemberleri bulacaksınız.

Burada, diğer oyunculara toplam altı oyuncuya kadar meydan okuyabileceksiniz.

Yol boyunca, size tamamlamak için görevler verecek olan Npc’lere de rastlayacaksınız.

Hemen hemen her MMO’DAKİ meslektaşları gibi, başlarının üstünde bir ünlem işareti olacak, böylece tamamlamanız gereken bir görevi olduğunu bileceksiniz.

Doğal olarak, karakterinizin görünümünü özelleştirebileceğiniz dünya çapında oyun içi mağazalar da mevcut

 

NBA 2K21, 10 Kasım’da Xbox Series X ve Series S’de ve 12 Kasım’da PlayStation 5’te çıktığında şehri kontrol edebileceksiniz.

NBA 2K21 The City gibi  içeriklerden anında haberdar olmak için Discord sunucumuza katılabilir ve GENEL haber kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Okumaya Devam Et
İlanlar
Yorum Yap

Cevaplayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir