Connect with us

League of Legends

League of Legends Şampiyon Seçim Ekranı Hakkında Bilgilendirme

Published

on

League of Legends Seçim Ekranı

League of Legends seçim ekranındaki hatalar oyuncular için son derece sinir bozucu çünkü bir şampiyonu zamanında seçememek LP kaybına neden olabilir ve süreli olarak ceza almasına neden olarak oyuncuları tekrar sıraya girmeden önce beklemesine yol açabilmektedir.

League of Legends Seçim Ekranı Hataları

Riot Games şampiyon seçim ekranında ve istemcinin diğer önemli bölümlerinde tepki sürelerini iyileştirmek ve bu kısımları daha istikrarlı hale getirmek için çalışmalara başladığını söyledi.

Şampiyon seçim ekranında gerçekleştirelecek çalışmayı üç ana bölüme ayırdıklarını söyleyen geliştirici ekip:

1. Şampiyon Seçim Ekranı Daha Akıcı ve Stabil Hale Gelecek

Oyuncuların uzun zamandır daha hızlı tepki veren, daha hızlı çalışan bir şampiyon seçim ekranı istediğini dile getiren ekip. Mevcut bileşenleri düzenleyerek tepki süresini azaltmayı, bellek tüketimini azaltmayı, mimariyi basitleştirmeyi ve şampiyon seçiminden istemsiz olarak gerçekleşen ayrılmaların sayısını düşürmeyi amaçlıdığını söyledi.

2. Şampiyon Seçim Ekranındaki Oyuncu Deneyimi ve Kullanıcı Arayüzü Yeniden Değerlendirilecek

Önemli olmayan, kötü performans sergileyen animasyonları ve çok fazla kaynak tüketen bileşenleri kaldırmayı ya da düzenlemek planlanıyor.

3. Şampiyon Seçim Ekranındaki Bilinen Hatalar

Oyuncuları ne kadar rahatsız ettiklerine göre bir öncelik sırasına yerleştirerek bilenen hataları mümkün olduğunca giderileceği söylendi.

Bu değişikliklerin her birinin League of Legends istemcisine tam olarak ne zaman ekleneceği belli değil, ancak Riot, oyunculara birkaç ay içinde ‘Şampiyon Seçimi’ ekranı güncellemesi sunacaklarını açıkladı.

Kaynak için buraya tıklayabilirsiniz.
LoL ve diğer MOBA oyunları ile ilgili daha fazla haberlere ulaşmak için MOBA kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Okumaya Devam Et
İlanlar
Yorum Yap

Cevaplayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir