Connect with us

League of Legends

League of Legends Yeni Şampiyon Samira

League of Legends Yeni Şampiyon Samira

Published

on

League of Legends Samira
Photo: Shutterstock

League of Legends tarafından duyrulan nişancı rolündeki yeni şampiyon Samira: Çöl Gülü

League of Legends tarafından duyrulan yeni şampiyon Samira: Çöl Gülü 16 Eylül 10.19 güncellemesinde Sihirdar vadisindeki yerini alıcak.

Samira açık beta sunucularında oynanabilir durumda.Riot Games oyuna gelecek yenilikleri burada test edip yenilikleri oyunun tam sürüm versiyonuna getiriyor.
Oyuna yeni eklenecek şampiyonlar genel olarak bir reklam sürecinden geçtikten sonra beta sucunulara eklenir fakat Riot Games Samira şampiyonunu çıkartırken reklam sürecini esgeçmiş olarak gözüküyor.

Samira “Marksman” Nişancı rolünde çıkış yapacak olsada geliştiricilerden edinilen bilgiler bu şampiyonun hibrit bir şampiyon olması için çalıştıklarını söylediler.

Nasıl bir şampiyonun geleceğini ve neler yapabileceğini 16 Eylül 2020 tarihinde gelecek olacan 10.19 yamasıyla beraber hep beraber göreceğiz.

League of Legends Yeni Şampiyon Samira


Samiranin Yetenek Kiti şu Şekilde

Q – Sezgi
Samira ilk çarptığı şampiyona hasar veren menzilli bir atış yapar. Eğer bu atış rakibe yakın mesafeden yapılırsa Samira kılıcını savurur ve fiziksel hasar verir.

İki şekilde de yetenek %25 bonus hasarla kritik vuruş etkisi uygulayabilir.

Eğer bu yetenek Vahşi Hücum (E) ile kullanılırsa Samira yoluna çıkan tüm düşmanlara hasar verir.

W – Dönen Bıçak
Samira bir saniyeliğine etrafını keserek düşmanlara iki defa  fiziksel hasar verir ve yetenek alanına giren tüm düşman atışlarını imha eder!

E – Vahşi Hücum
Samira bir düşman ya da takım arkadaşının içinden geçer. Bu yolculuk sonrasında saldırı hızı kazanır. Bir rakip şampiyonu katletmek bu yeteneğin bekleme süresini sıfırla

R – Cehennem Tetiği
Samira ulti yeteneğini sadece Stil puanı “S” ise kullanabilir.

Samira silahlarındaki gölge sağanağını serbest bırakır. Bu gölgeler rakibe 2 saniye içerisinde 10 kere vahşice saldırır. Her saldırı fiziksel hasar verir ve Samira’yı iyileştirir. Vuruşlar kritik isabetli olabilir.

League of Legends hakkında daha fazla haberlere ulaşmak için MOBA Haberleri kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.Okumaya Devam Et
İlanlar
Yorum Yap

Cevaplayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir