Connect with us

GENEL

Ghost of Tsushima Yeni DLC Legends

Ghost of Tsushima Yeni DLC Legends Detayları

Published

on

Ghost of Tsushima Yeni DLC

Ghost of Tsushima Yeni DLC Legends detayları

Geliştirici Sucker Punch Productions Ghost of Tsushima oyunu için yeni DLC Legends’ı duyurdu.

Sucker Punch Productions, Pazartesi günü Ghost of Tsushima: Legends’ın ayrıntılarını içeren bir fragman ve PlayStation Blog gönderisi yayınladı.

Bu yeni DLC’nin 2020 sonbaharında çıkış yapacağı söylendi.

Yeni hikaye görevleri, bir ordu modu, ve tek oyunculu hikayeden daha farklı bir ortam oluşturan çok oyunculu (CO-OP) modu içeren bu DLC, Ghost of Tsushima oyununa sahibi olan herkes için ücretsiz olarak yayınlanıcak.

Ghost of Tsushima Legends Fragmanı

DLC’nin KONUSU NEDİR ?

DLC açıklamasının yapıldığı PlayStation Blog gönderisi, yeni DLC’nin “Jin’i veya yolculuğundaki yoldaşları takip etmediğini, bunun yerine Tsushima halkının anlattığı hikayelerde efsaneler olarak tasvir edilmiş dört savaşçıyı konu aldığını doğruluyor.

Bu çok oyunculu modun çok daha fazla fantastik Japon konsepti içerebileceği anlamına geliyor. DLC İmparatorluk Regalia ve Jiraiya gibi kavramları içerebilir. Temel oyundaki Mythic Tales’ten Gosaku gibi karakterlerin bu hikayeler için odak noktası haline gelmesi de eşit derecede mümkün.

OYNANIŞ

PlayStation Blog yazısında belirtiline göre dört farklı karakter sınıfı olacak bunlar Ronin, Samurai, Hunter ve Assassin.

Genel olarak Legends’ın oynanışının “tek oyunculu oynanışın üzerine inşa edileceğini, ancak genellikle ortaklarımızla senkronizasyon halinde olmamızı gerektirecek öğelerinde yeni DLC Legends’da olacağı söyleniyor.

DLC’de HANGİ OYUN MODLARI OLACAK ?

Şimdiye kadar multiplayer tabanlı bu DLC için üç mod onaylandı.

Bunun dışında oyuncuların Ghost of Tsushima düşmanlarıyla karşılaştıkları düşmanların dalgalar halinde geldiği “Survival Missions” görevleri yeni DLC’de yerini alacak.

Ghost of Tsushima: Legends’a dört oyunculu multiplayer bir Raid modununda geleceği söylendi.

Ghost of Tsushima gibi bir üçüncü şahıs aksiyon oyununda bir Raid savaşının tam olarak nasıl işleyeceğini hep beraber görmüş olacağız.

 

 

KAYNAK

 

Bu tarz oyun haberlerini takip etmek için bildirimlerinizi açabilir ve GENEL Haberler kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Okumaya Devam Et
İlanlar
Yorum Yap

Cevaplayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir