Connect with us

Yeni Çıkacak Oyunlar

Far Cry 6 ve Rainbow Six Quarantine Ertelendi

Far Cry 6 ve Rainbow Six Quarantine Ertelendi

Published

on

Far cry 6 Çıkış Tarihi

Far Cry 6 ve Rainbow Six Quarantine Ertelendi

Ubisoft Korona salgının devam etmesinden dolayı iki oyunuda erteleme kararı aldı. 2 oyununda çıkış tarihleri ileri bir tarihe ertelendi.

Normal şartlar altında 18 Şubat 2021’de çıkması planlanan Far Cry 6 ve 1 Nisan 2020 – 31 Mart 2021 mali yılı içerisinde çıkışı planlanan Rainbow Six Quarantine, 1 Nisan 2021 – 31 Mart 2022 tarihleri arasını kapsayan mali yıla ertelendi. Fakat her iki oyunun da Eylül 2021’e kadar yetiştirilmesi planlanıyor.

Ubisoft, en son kazanç raporunda, oyunları “üretim zorlukları bağlamında tam potansiyellerini kullanmak amacıyla ve Korona salgınından dolayı oyunları erteleme karaı aldığını söyledi.

Far Cry 6’nın başlangıçta önümüzdeki Şubat ayında piyasaya sürülmesi gerekiyordu, ancak şu anda 2021-2022 mali yılında oldukları için, bu, hiçbir oyunun en erken Nisan ayına kadar piyasaya sürülmeyeceği ve 2022’nin başlarında olabileceği anlamına geliyor.

Gecikmenin nedeni, COVİD-19 krizinden ve “evden çalışma ile ilgili üretim zorluklarından kaynaklanıyor.

Bu tarz içeriklerden anında haberdar olmak için bildirimlerinizi açabilir ve Yeni Çıkacak Oyunlar haber kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

 

KAYNAK

Okumaya Devam Et
İlanlar
Yorum Yap

Cevaplayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir