Connect with us

GENEL

Bannerlord Uzun Menzil Kombat Güncellemesi

Bannerlord uzun menzilli silahlar için yapılan güncellemeler ve oynanış olarak etki edecek güncellemeler açıklandı

Published

on

Bannerlord Güncelleme

Bannerlord uzun menzilli silahlar için yapılan güncellemeler ve oynanış olarak etki edecek güncellemeler açıklandı

Bannerlord e1.5.3 Patch Notları için bu bağlantıya tıklayabilirsiniz.

UZUN MENZİLLİ KOMBAT GÜNCELLEMESİ

Uzun menzilli savaşta önemli bir değişiklik, her birini birbirinden daha farklı hale getirerek uzun menzilli bir silah seçerken size daha anlamlı bir seçim sunmayı amaçlayan güncellemeler yapıldı.

Şu anda, tüm menzilli silahlar aynı hedefleme sistemini paylaşıyor, ilk crosshair ve doğruluk zamanlamaları aynı.

Bu güncellemeyle, her silahın kendine özgü Nişan Alma eğrisi olacaktır. Örneğin, kısa yaylar maksimum hassasiyetlerine daha hızlı ulaşacak ve amaçlarını daha uzun süre tutabilecekken, uzun yaylar maksimum hassasiyetlerine ulaşmak için daha fazla zaman alacak ve nişan almak için daha kısa bir pencereye sahip olacak, ancak daha yüksek tek atış hasarı verecektir.

Bu değişiklik, yaylar ve fırlatma silahları da dahil olmak üzere tüm menzilli silahlar için geçerlidir ve her bir silaha, menzilli oyun için bu ince ama etkili güncellemede benzersiz bir his verecektir.

EĞİTİM

Eğitim, çocuklukların belirli yaşlara ulaştıklarında yavrularınızla ve diğer genç klan üyelerinizle etkileşime girmenizi ve şekillendirmenizi sağlayacak bir özelliktir.

Bu, ilerlemenin her aşaması için kendi karakterinizi yaratmanıza benzer bir dizi seçenek sunacak ve klanınızın zaman içinde nasıl geliştiği üzerinde çok daha fazla kontrol sağlayacaktır.

MANGONEL MERMİLER

Mangonel’s için bir güncelleme, onları tek bir kaya yerine düşmana doğru birden fazla küçük mermi atma seçeneği sunarak, onları tarihsel piyade karşıtı rotalarına daha da yakınlaştıracak şekilde tasarlandı.

TOPAL ATLAR

Savaşta düşen atlar artık sakatlanabilir veya hatta doğrudan öldürülebilir, gelecekteki savaşlarda düşmeye devam eden topal atlar kalıcı olarak düşürülür.

Bu yüzden dört ayaklı arkadaşınıza göz kulak olduğunuzdan emin olun.

RADYAL SİPARİŞ MENÜSÜ

Oyunu oyun denetleyicileri ile oynayanlar için daha erişilebilir hale getirmek için yeni bir radyal düzen menüsü üzerinde çalışılıyor.

Bu menü hala devam eden bir çalışmadır ve bu konuda geri bildirimlere çok açığız, bu yüzden lütfen ne düşündüğünüzü bize bildirdiğinizden emin olun!

MAHKUMLARIN İŞE ALINMASI

Mahkumları işe almak için bir değişiklik var, bu da bu özelliğe biraz denge getirmeyi ve işe alımları biraz daha zorlaştırarak biraz derinlik katmayı amaçlıyor.

Bu değişiklikle, mahkumları işe almak partiniz için moral cezasına çarptırılacak. Bununla birlikte, işe alımları kolaylaştıracak ve moral cezasını azaltacak avantajlar eklenecektir.

KOMUTU TAKİP ET

Son zamanlarda, belirli görevleri yerine getirirken işleri biraz daha az sıkıcı hale getirmek için dünya haritasındaki partileri takip etmek için yeni bir yol eklenmiş.

Bunu yapmak için, Sol Alt tuşunu basılı tutmanız ve takip etmek istediğiniz tarafa tıklamanız yeterlidir.

BATTANİAN CHAİNMAİL

Son olarak, yolda yeni bir Battanian zırhı var. Bu zırh, sağlam bir zincir yelek üzerinde dekoratif bir bronz disk ve tartan şal ile donatılmıştır.

 

KAYNAK

Bannerlord içeriklerinden anında haberdar olmak için bildirimlerinizi açabilir ve GENEL haber kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

 

Okumaya Devam Et
İlanlar
Yorum Yap

Cevaplayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir