Connect with us

GENEL

Amazon Luna Bulut Sistemli Yeni Oyun Servisi

Amazon Luna Detayları

Published

on

Amazon Luna

Amazon Luna Detayları

Bulut Oyunları Nedir?

Bulut oyunlarını bir oyun konsolu veya oyun bilgisayarı satın almak zorunda kalmadan zaten sahip olduğunuz cihazlarda oyun oynamanıza izin verir. Oyunları canlı olarak indirirme, yükleme süresi, ya da güncellemele yapmadan oynayabilirsiniz.

Amazon Luna Nedir?

Luna uyumlu TV, PC ve Mac cihazlarında ve iphone’larda ve iPad’lerde web uygulamaları aracılığıyla oyun oynamanıza izin veren bulut tabanlı bir oyun hizmetidir.

Luna’ya Nasıl Erişebilirim?

Şu anda, Luna’ya sadece davetiye ile erişilebilir.

Luna’da Oynamak İçin Neye İhtiyacım Var?

Yüksek hızlı bir internet bağlantısına, uyumlu bir oyun denetleyicisine veya fare ve klavyeye ve desteklenen PC, Mac, TV, iPhone ve iPad’e ihtiyacınız var.

Hangi Çözünürlükte Oynayabilirim?

Oyunlar 1080p çözünürlüğe kadar oynayabilirsiniz ve bazı oyunlar için 4K çözünürlüğe kadar oynama imkanınız olacak.

Luna İçin Önerilen internet Hızı Nedir?

Önerilen Minimum internet bağlantı hızı 10 Mbps’dir (4k’da oynamak için 35 Mbps gerekir). Daha iyi internet bağlantıları daha iyi akış kalitesi ve çözünürlük ile sonuçlanacaktır.

Luna + İçin Erken Erişim Fiyatlandırması Ne kadar Sürecek?

$ 5.99 / ay tanıtım fiyatlandırma Luna erken erişim sırasında kullanılabilir. Luna + aboneliğiniz Luna erken erişim süresi sona erdikten sonra geçerli aylık abonelik fiyatından yenilenir. Aboneliğinizi nasıl yöneteceğinizle ilgili bilgilerin yanı sıra yeni aylık abonelik fiyatından haberdar olduğunuzdan emin olmak için erken erişimin sona ermesinden en az 30 gün önce bilgilendirileckesiniz. Aboneliğinizi istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.

Ubisoft Kanalı Nedir?

Ubisoft oyun kanalı belirli oyunlar için ultimate edition sürümleri de dahil olmak üzere Ubisoft’tan yeni ve favori oyunlar içerecektir.

Ubisoft kanalı belirli oyunlar için 4k çözünürlüğe kadar tek bir cihazda oynatmaya erişmenizi sağlayacaktır. Daha fazla ayrıntıyı daha sonra açıklayacaklarını duyurdular.

Hangi Kontrolörler Luna ile Uyumludur?

Luna kontrolcüsü Xbox One kontrolcüsü, DualShock 4 kontrolcüsü ile oynayabilir veya bir fare ve klavye kullanabilirsiniz.

Luna Kontrolcüsü Oyun Konsolları ile Kullanılabilir mi?

Luna kontrolcüsü birçok cihazda çevrimdışı oynatma için Bluetooth ve USB’yi destekler fakat Luna kontrolcüsü oyun konsolları  herhangi bir lisan almamıştır.

Luna Kontrolcüsünü Nasıl Satın Alabilirim?

Şu anda yalnızca Luna’ya davetiye alan müşteriler bir Luna denetleyicisi satın alabilir. Bir Luna davetiyesi aldıysanız buradan Luna denetleyicisi satın alabilirsiniz.

Ayrıca Amazon Luna Twitch entegrasyonuna sahip olacak. Kullanıcılar canlı yayın akışlarını görebilecek, beğendikleri oyunları tek tuşla oynamaya başlayabilecekler. 

Luna şuanda sadece Amerikada kullanılabilir durumda.

 

KAYNAK

 

 

 

Bu tarz içerikler için Genel isimli kategorimizi ziyaret etmeyi ve bildirimlerinizi açmayı unutmayınız.

Okumaya Devam Et
İlanlar
Yorum Yap

Cevaplayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir